stemberg-deters kontakt druk strona główna

Stemberg –Deters Spółka z o.o. od kilkunastu już lat zajmuje się mobilnymi usługami sprzętowymi w szeroko pojętej tematyce kompostowania. Posiadając profesjonalny park maszynowy, wykwalifikowaną kadrę oraz niezbędne doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu w szybkim terminie oraz przystępnych cenach.

Spółka nasza została utworzona w 1992 r. bazując na wieloletnim doświadczeniu niemieckiej firmy Stemberg Deters Umveltservice, skąd tez zakupiono stosowne know how. Od tego roku rozpoczęliśmy intensywną współpracę w zakresie kompostowania z Lasami Państwowymi. Na chwile obecną około 70 Nadleśnictw w różnych Dyrekcjach Regionalnych systematycznie korzysta z naszych usług.

W roku 1996 poszerzyliśmy paletę usług oraz nawiązaliśmy ścisłą współpracę z kilkunastoma Zakładami Zieleni na terenie całej Polski, która do dziś owocuje obopólnym zadowoleniem.

Rok 1998 był czasem kiedy to wśród naszych klientów pojawiły się Zarządy Cmentarzy gdzie również zauważono możliwości wykorzystania naszego doświadczenia zyskując ekologicznie jak i ekonomicznie.

Aby sprostać wciąż rosnącym potrzebom oraz wymaganiom naszych klientów sukcesywnie powiększamy oraz modernizujemy nasz park maszynowy. Na chwile obecną posiadamy między innymi;

  • 4 ładowarki kołowe Hanomag oraz XCMG
  • 3 zestawy rozdrabniające firmy Doppstadt
  • 2 zestawy przesiewające firmy Doppstadt
  • 1 specjalistyczny sam. ciężarowy do przewozu sprzętu

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek materiały organiczne i nie wiecie jak je zagospodarować, prosimy skorzystać z formularza zapytania albo telefonu a nasz pracownik odwiedzi Państwa przedstawiając najlepsze rozwiązanie.

Zarząd i Pracownicy
Stemberg-Deters Sp. z o.o.

Nazwa firmy

Imię i nazwisko *

Telefon *

Adres e-mail *

Treść zapytania *

 

* Pola, które wymagają wypełnienia.